LR Dünyasına bakış

LR, Avrupa’da en başarılı doğrudan satış şirketlerinden biridir. LR, 1985 yılında kurulduğundan beri muazzam ciro artışları kaydetmiştir. LR’ın başarısının temelinde eşsiz başarı faktörleri, yaşanan değerler ve net belirlenmiş bir vizyon yatar.

Sürekli büyüme, 32 ülkede 300.000’i aşkın danışman ve milyonlarca memnun müşteri! Bu başarı, LR Health & Beauty Systems GmbH firmasının operasyonel yönetimini yürüten genel müdürlerin sorumluğunda gerçekleşmiştir.

LR tarihçesinin kilometre taşları

Sağlık ve Güzellik ile başarı rotasında

Health & Beauty Systems 1985 yılında Westfalya bölgesinin Ahlen şehrinde “LR Cosmetic” adı ile kuruldu. LR, 30 yıl sonra bugün Avrupa’daki en yüksek ciro elde edilen doğrudan satış şirketleri arasında yer almaktadır.

2016

LR Etkilemeye Devam Ediyor

LR bu yıllın başında güzellik alanındaki soru ve cevapları barındıran ‘’Güzellik Stüdyosu’’nu yayınladı. Temmuz ayında yaklaşık 500 misafirin katılımıyla 200 adet Mercedes-Benz A-class arabası sahiplerine kavuştu ve böylece şirket tarihindeki en büyük araba teslimatı gerçekleştirilmiş oldu.

Sonbaharda Bay Thomas Stoffmehl Avrupa Doğrudan Satış Kurumu ‘’Seldia’’nın şirket yöneticisi olarak seçildi ve LR Almanya’nın Westfallen bölgesinde yeni bir mevki açtı. LR ve Theodor F. Leifeld vakfı arasındaki anlaşmanın imzalanması da başka önemli bir olaydı. 2017 yılında yeni bir fabrika inşaatına dair birlikte bir yatırım yapma planlamasına başladılar.

LR iş modeli pek çok kişiyi etkilemeye devam ediyor: Yeni gelenlerin sayısındaki anı artışı şirketin sağlam büyümesiyle sonuçlandı, Türkiye ülkeler arası gelişen pazarda en güçlü ilerlemeyi kaydetmiştir.

LR, 1985 yılında Westfalya bölgesinin Ahlen şehrinde kuruldu. LR, altı yıl sonra Avusturya ve Hollanda pazarına girerek uluslararası başarının temellerini attı. Bundan sonra faaliyetler sürekli devam ettirilerek yeni pazarlara girildi.

Bugün dünya çapında 28 ülkedeki şirketimiz, 1.000 kişilik personelimiz ve serbest çalışan yakl. 300.000 satış ortağımız ile Avrupa’nın lider doğrudan satış şirketleri arasında yer alıyoruz.

LR GLOBAL KIDS FUND – LR’a ait çocuk yardım organizasyonu

Zor koşullarda yaşayan çocuklara bir şans veriyoruz, çünkü onlar bizim geleceğimiz! LR yerinde ve somut olarak yardım ediyor. LR GLOBAL KIDS FUND e.V., LR’ın yaşadığı değerlerin bir başka kanıtıdır.  Hedefimiz, LR’ın bulunduğu her yerde sosyal sorumluluk üstlenmek ve yardıma muhtaç çocuklara yerinde yardım etmektir.

LR Global Kids Fund, 2006 yılının Ekim ayında LR Health & Beauty Systems GmbH tarafından kamuya hizmet eden dernek olarak kurulmuştur. LR Global Kids Fund kuruluşunun fikir babası ve yönetim kurulu başkanı Dr. Thomas Stoffmehl’dir. LR Global Kids Fund „Umut verici bir gelecek için“ sloganı altında çalışan LR Global Kids Fund kuruluşunun amacı yardıma muhtaç çocuklara bir perspektif sunmaktır. Somut olarak ve yerinde yardım. LR Global Kids Fund,  hızlı şekilde ve herhangi bir bürokrasiye takılmadan yardım etmek için uluslararası LR pazarlarında yerel kurumlarla işbirliği yapmakta ve çocuk yardım projelerinde görev almaktadır. Projelerin sayısı 2011 yılının yazında 16 adedi geçmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir