Rahattanne öneriyor

35 yuldır Avrupa’da tercih edilen Alman yapımı Cherek’s kolluklar artık Türkiye’de Myminibaby markası altında satılıyor. 

Nedir bu kollukların 5tl liklerden farkı derseniz; eğer 8 aylıktan itibaren bebeğinizin kukuman kuşu gibi simitlerin içinde oturmasını değil de suda elini ayağını hareket ettirerek rahatça ve en önemlisi güvenli bir şekilde durmasını istiyorsanız kesinlikle bu kolluk tam size göre??


20mt derinlikte Keremin sudaki keyfini görüyorsunuzdur. Önce can yeleği denedim Henüz 2 yaşında olduğu için olmadı. Sıradan kollukları denedim yine tek başına yeterli olmadı ya öne ya arkaya düştü ce ağzına burnuna sürekli su kaçtığı için hiç hoşlanmadı. O tarz kolluklar en az 3 yaşında çocukların yine ebeveyn gözetiminde takacağı kolluklar. 


En son myminibaby yi denedim ve işte bu dedim. Keremin başını sudan 17cm yukarda tuttuğu için ağzına burnuna su kaçma ihtimalini ortadan kaldırıyor ve çocukta rahat bir şekilde, tedirgin olmadan yüzüyor. Şuan 2 yaşında bir çocuğa göre fazla rahat ve cesaretli artık ve ben bundan çok keyif alıyorum malum su grubuyuz ikimiz yengeçburcu??


Biz çok memnunuz ve Keremden sonra Mila da kullanıcak kolluklarımızı. O derece kaliteli ve dayanıklı. Herkese tavsiye ederim. Hatta şuan yazlıkta Kerem sayesinde 4 arkadaşı daha almış vaziyette ve önerim için bana teşekkür ediyorlar☺️?? 

Dmden defalarca gelen sorulara yanıt verdiğim gibi burdan da tekrarlıyorum. Almak isterseniz linkini ekliyorum tıklamanız yeterli

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

Myminibaby kolluk web sitesi 
Myminibaby kolluk İnstagram 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir