Rahattanne öneriyor

Kehribar kolye

Kehribar (amber) kolye dediğimiz Baltık kehribarının içeriğinde bulunan %3-%8 oranındaki süksinik asit vucüt ısısıyla ortaya çıkarak ağrı kesici ve antibiyotik özellik göstermektedir. Batıda başağrısı içinde yaygın olarak kullanılan kehribar kolye diş çıkarma döneminde doğal bir rahatlatıcı etki sunar.

Tam 1,5 seneyi devirdik Keremin kehribar kolyesiyle. 6 aylıktan başladım takmaya ve Keremin dişleri de 8 aylıkken çıkmaya başladı. Bana soracak olursanız çok etkili ama kolyeyi kullanmasaydım ne olurdu bilemiyorum. Kehribar kolyede bulunan süksinik asit vücut ısısıyla etkileşiyor ve ağrı kesici özelliği sağlıyor. Kehribar normal taş gibi sert bir yapıda olmadığından ana maddesi reçine olan amberin vucüt ısısıyla birleşerek şifalı yağları açığa çıkarması ve vücut tarafından emilimiyle etkisini göstermeye başlar. 

Avrupa’da ve Uzak Doğu’da çocuklara kehribar takmak çok eski bir gelenekmiş ve diş çıkarma belirtileri gösteren bebekler için adeta olmazsa olmaz bir ürünmüş. 

Ben de Kereme kullandığım ve memnun kaldığım gibi Milaya da kullanıcam. Bu arada gelen ürünün gerçek olup olmadığını sertifikasından ve bunun teyidiyle yapabilirsiniz. Paranız ve güveniniz boşa gitmesin.  

Ürüne sahip olmak isterseniz linki aşağıda. Kehribar kolya dışında birçok organik ürünü de bulabileceğiniz çok keyifli bir sayfa inceleyin derim.

??????????????????????????????

Tots&More Kehribar Kolye

Tots&More Online Alışveriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir